AlonKā rīkoties „Gaisa satiksmes” darbiniekiem, ja bezpilota lidaparāts ielido lidostas gaisa telpā? Vai, ja šāds lidaparāts tiek izmantots industriālajai spiegošanai, kaut ko var iesākt atbildīgās institūcijas? Ar tendencēm tehnoloģijās un tiesiskā regulējuma jautājumos jau 28. oktobrī dalīsies Alons Ungers.

A. Ungers savas 26 gadu pieredzes laikā ar dažādiem bezpilota lidaparātu transportlīdzekļiem ir nolidojis vairāk nekā 7500 lidojuma stundu kā bezpilota lidaparātu vecākais pilots un operators . Pirms tam viņš daudzus gadus dienējis Izraēlas gaisa spēkos kā vecākais komandieris, šobrīd, kā viņš pats atzīst, viņa dzīves projekts ir „UVID Conferences (Unmanned Vehicles Israel Defense)”, ko viņš dibināja ar domu nostiprināt ikgadējas profesionālas, starptautiskas konferences rīkošanas tradīciju bezpilota lidaparātu kopienai Izraēlā.

Pēdējos 11 gadus Alons strādā un gūst pieredzi aizsardzības nozarē, īpaši pievēršoties vadībai, stratēģijai, uzņēmējdarbības attīstībai, koncepcijas izstrādei un sistēmu inženierijai, izmēģinājumiem un eksperimentiem, darbībai un integrācijai gan Izraēlā, gan ārvalstīs.