ChrisPar kādiem pārkāpumiem datu glabāšanā jau no 2018. gada varēs piemērot 100 000 000 eiro soda naudu? Un ko darīt, lai no šādiem pārkāpumiem izvairītos? Vispārējā datu aizsardzības regula apvienos datu aizsardzības tiesisko regulējumu Eiropas Savienībā, tā tika pieņemta šī gada maijā un tagad jau ir sācies 2 gadu sagatavošanās posms. Ar ko jārēķinās uzņēmējiem un valsts pārvaldes organizācijām?

Savās zināšanās par šo tēmu forumā dalīsies Proact IT Grupas juridiskais padomnieks Kriss Hadsons. Tas būs ieskats problemātikā, raugoties no Eiropas mēroga mākoņpakalpojumu sniedzēja perspektīvas.

K. Hadsons pilda tiesiskās uzraudzības funkcijas kompānijā, kas ir Eiropas vadošais IT sistēmu integrators un mākoņpakalpojumu sniedzējs.

Kriss ir kvalificēts jurists ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi komerctiesībās un IT / IP tiesībās. Pirms darba Proact viņš iepriekš strādājis un pārvaldījis savu advokātu biroju Notingemā, Anglijā, kā arī konsultējis juridiskos birojus un uzņēmumus par dažādām tēmām, ieskaitot datu aizsardzību.