2017. gada 9. un 10. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau sesto gadu norisināsies Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstāde „RIGA COMM 2017”. Šogad izstādes saturu papildinās Executive Forum 2017.
Executive Forums ir diskusiju platforma uzņēmējiem, IT un cita līmeņa vadītājiem par pieaugošo informācijas tehnoloģiju (IT) lomu ikvienas organizācijas vadības procesos. Forums ir īpašs ar to, ka tā saturu izstrādā IT vadītāji, iepriekš sanākot kopā, un izdiskutējot par svarīgiem jomas jautājumiem. Šāda prakse jau tika piekopta arī pagājušajā gadā forumā, kurā tika runāts par tādām tēmām kā vispārīgā datu aizsardzības regula un tās rādītie izaicinājumi uzņēmumiem un organizācijām, gudrās pilsētas, IT nozares attīstības iespējas ierobežota darba tirgus apstākļos, biznesa iesaiste IT pārvaldībā u.c. Šo platformu jau četru gadu garumā attīsta Proact IT Latvia.
Domājot, kā vēl vairāk uzlabot pasākuma norisi, tika pieņemts lēmums šī gada forumu rīkot sadarbībā ar vienīgo Baltijas biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstādi RIGA COMM, jo mūsu foruma koncepts un ideja lielā mērā atbilda pasākuma formātam, par sadarbību saka viens no Executive Foruma veidotājiem Proact IT Latvia komunikācijas vadītājs Ritvars Vulis.
Par uzsākto sadarbību gandarīts bija „RIGA COMM” vadītājs Andris Breške, kurš atzina, ka katru gadu tiek domāts pie tā, kā piedāvāt vēl plašāku un daudzveidīgāku izstādes saturu, lai tas būtu noderīgs ikvienam apmeklētājam. “Ideja iekļaut Executive forum mūsu izstādes saturā neradīja daudz pārdomu. Tas kā veidots foruma koncepts un ka tēmas, kuras apspriest forumā tiek izkristalizētas pārrunu ceļā IT vadītājiem diskutējot par nozīmīgākajām lietām nozarē uz doto brīdi. Tas radīja pārliecību, ka forumā apspriestās tēmas būs aktuālas un interesantas ikvienam izstādes apmeklētājam.”, pārliecināts bija A. Breške.
Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņu pakalpojumu sniedzējs. Pateicoties elastīgiem, pieejamiem un drošiem IT risinājumiem un pakalpojumiem, mēs palīdzam organizācijām samazināt risku un izmaksas, vienlaikus veicinot elastību, produktivitāti un efektivitāti. Esam īstenojuši vairāk kā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk kā 3500 klientu portfeli, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk kā 100 petabaitus informācijas.
Proact nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus 15 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Mūsu mātes uzņēmums, Proact IT Group AB (publ), dibināts 1994. gadā un tas tiek kotēts Nasdaq Stokholma fondu biržā no 1999. gada (ar simbolu PACT).

Posted in: Uncategorized