Biznesa attīstības un personāla vadītājs, vadības konsultants un treneris ar vairāk nekā 20 gadu starptautisku pieredzi.

Kaspars studējis politikas zinātnes Kopenhāgenas Universitātē Dānijā un salīdzinošo valodniecību (somu-ugru valodas) Tartu Universitātē Igaunijā, bet zināšanas līderības un vadītāju attīstības jomās papildinājis Londonas Biznesa skolā. Šobrīd lasa lekcijas un vada diplomdarbus Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga) un ir kompānijas “Pedersen & Partners” klientu direktors/Igaunijas reģiona vadītājs. Savas karjeras laikā bijis SIA “Lattelecom grupas” starptautiskā biznesa attīstības direktors, korporācijas “SPI Grupa” globālais personāla direktors, AS “Swedbank” reģionālais personāla direktors un talantu vadības un personāla attīstības vadītājs Baltijā, “Hansabank Group” talantu un darba izpildes vadītājs. 1996. gadā izveidojis SIA “Fontes Latvija” un darbojies tur 13 gadus kā padomes priekšsēdētājs, izpilddirektors un vecākais konsultants. Savas karjeras sākumā Kaspars bijis SIA “Igaunijas Biznesa centrs” Rīgā izpilddirektors, laikraksta “Diena” galvenās redaktores vietnieks, komentētājs un arī ārzemju korespondents, kā arī administrators un raidījumu vadītājs “Latvijas Televīzijā”.

Ar TRIVIUMS sadarbojas kopš 2013. gada. Apmācības vada latviešu, angļu, krievu un igauņu valodā.

Vada kursus un konsultācijas stratēģiskās vadības, pārmaiņu vadības, līderības un personāla vadības jomās. Kaspara iegūtā plašā pieredze un zināšanas, apvienojumā ar pārliecību un autoritāti, padara viņu par līdzvērtīgu sarunas partneri dažāda līmeņa vadītājiem.

Klienti novērtē Kaspara profesionālās zināšanas, pieredzi, izteiksmes veidu, vieglo pasniegšanas stilu, vadīto kursu dinamiku un struktūru, kā arī spēju iesaistīt un aizraut auditoriju pat ārpus tās komforta zonas.

Posted in: Uncategorized