Proact_logo_Red_RGB

EXE forumu izveidojusi un organizējusi Proact IT Latvia. Pirmais forums, kas paredzēts IT vadītājiem un profesionāļiem, norisinājās 2013. gadā, un kopš tā laika tas regulāri notiek ik gadu. Foruma laikā notiek aktīvas debates un tas ļauj dalīties idejās, tehnoloģijās un risinājumos, ko pārvērst veiksmīgos risinājumos tiem, kuri strādā IT jomā.

Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņu pakalpojumu sniedzējs. Pateicoties elastīgiem, pieejamiem un drošiem IT risinājumiem un pakalpojumiem, mēs palīdzam organizācijām samazināt risku un izmaksas, vienlaikus veicinot elastību, produktivitāti un efektivitāti. Esam īstenojuši vairāk kā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk kā 3500 klientu portfeli, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk kā 100 petabaitus informācijas.

 

Proact nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus 15 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Mūsu mātes uzņēmums, Proact IT Group AB (publ), dibināts 1994. gadā un tas tiek kotēts Nasdaq Stokholma fondu biržā no 1999. gada (ar simbolu PACT).

Lai uzzinātu vairāk par Proact darbībām, lūdzu, apmeklējiet www.proact.eu

PROACT ir oficiālais partneris un autorizēts servisa centrs šādiem ražotājiem Latvijā:

PROACT ir sertificēts partneris šādiem piegādātājiem Latvijā:


Sazināties

Piekrītu, ka mani dati tiek saglabāti, apstrādāti un izmantoti Proact IT Latvia SIA datubāzē, lai ar mani varētu sazināties par man interesējošiem jautājumiem

Rekvizīti

Proact IT Latvia SIA
Gustava Zemgala gatve 12, Rīga
Reģ. nr.: 40003420036
info@proact.lv
+371 67819444