(English) Extreme Manufacturing Solutions – Connected Business and Plant Operations

okt. 8, 2018

Sorry, this entry is only available in ASV angļu.

(English) Tom Christiansen, CTO from Hitachi Vantara discussing data driven decisions in a smart city with the Dutch Government.

sep. 27, 2018

Sorry, this entry is only available in ASV angļu.

(English) Extreme Manufacturing Solutions – Operations Performance Analytics

sep. 7, 2018

Sorry, this entry is only available in ASV angļu.

Veeam Ransomware noturība, pieejamība un atkopšanās

aug. 28, 2018

Radušies 1989. gadā, ransomware (*) uzbrukumi starptautiski sāka izplatīties ap 2012. gadu, inficēšanas paņēmieniem kļūstot aizvien sarežģītākiem, bet uzbrukuma realizācijai kļūstot aizvien vienkāršākai. ASV Tieslietu departaments nesen atsaucās uz ransomware kā jaunu kibernoziedzības biznesa modeli un globālu parādību. Tā kā ransomware kļūst par ievērojamu draudu, kiberdrošības budžeta prognozes norāda uz būtisku tēriņu pieaugumu nākotnē. Lai aizsargātu jūsu uzņēmuma Digitālo Dzīvi, izšķiroša nozīme ir datu aizsardzības un datu drošības labāko prakšu izmantošanai. Veeam® sniedz uzņēmumiem un gala lietotājiem pārliecību, ka viņu Digitālā Dzīve vienmēr būs pastāvīga un nepārtraukta, pateicoties atbilstošiem ransomware noturības un atjaunošanas plāniem.

Izlasiet šo pārskatu, lai uzzinātu:

  • kā saglabāt ransomware noturību ar datu aizsardzības labākajām praksēm
  • kā apkarot ransomware ar datu pieejamību un atkopšanās risinājumiem
  • par unikāliem Veeam risinājumiem ransomware noturībai un efektīvai datu atjaunošanai.

http://exe4um.lv/wp-content/uploads/2018/08/ransomware-data-protection-guide.pdf

(*)  Ransomware jeb izspiedējvīruss ir ļaunprātīgas programmatūras veids, kas paredzēts, lai bloķētu piekļuvi datiem vai datorsistēmai, līdz tiek izmaksāta naudas summa.

Hitachi Smart Spaces and Video Intelligence

aug. 27, 2018

Viedās telpas un video izlūkošana viedajām pilsētām: tās palīdz visām jomām un organizācijām kļūt drošākām un efektīvākām, lai tās varētu uzplaukt. Apskatiet šo videoklipu, lai uzzinātu, kā pilsētās, lidostās, universitātēs, mazumtirdzniecībā, transporta aģentūrās un tiesībaizsardzībā var uzlabot darbību, drošību un pieredzi ar Hitachi Smart Spaces un video izlūkošanu.

https://www.hitachivantara.com/en-us/video/smart-spaces-video-intelligence.html

“Hitachi Smart Spaces and Video Intelligence tiek lietots, lai iegūtu datus par velosipēdu, tranzītu, gājēju un transportlīdzekļu satiksmi, kā arī par stāvvietu un sabiedrības drošību. Tas atbalsta mūsu gudrās pilsētas mērķus, lai uzlabotu efektivitāti, dažādotu mūsu ekonomiku un virzītu jauninājumus..”
– Michael Sherwood, Director of Technology and Innovation, City of Las Vegas

Video:  https://www.hitachivantara.com/en-us/news-resources/resources.html#vid=5834289187001