Premier Ultra partneri

NUTANIX

Nutanix ļauj IT komandām veidot un izmantot jaudīgu multi-mākoņu arhitektūru. Tās Enterprise Cloud OS programmatūra apvieno privāto, publisko un izplatīto mākoņu operētājvidi un nodrošina vienotu kontroles rīku lai pārvaldītu jebkura mēroga IT infrastruktūru un lietojumprogrammas.

HITACHI VANTARA

Hitachi Vantara kā Hitachi, Ltd. korporācijas pilnībā piederošs meitasuzņēmums, sniedz datu pārvaldības risinājumus, kas palīdz uzņēmumiem uzlabot darbu ar klientiem, attīstīt jaunus ieņēmumu avotus un samazināt uzņēmējdarbības izmaksas, apvienojot tehnoloģiju, intelektuālo īpašumu un nozares zināšanas.

Premier partneri

VEEAM

Veeam ir pasaules līderis inteliģentas datu pārvaldības jomā Hyper-Available uzņēmumiem ar vairāk nekā 300K klientiem visā pasaulē, 55K kanālu partneriem un gandrīz 19 000 mākoņa un pakalpojumu sniedzējiem.

COMMVAULT

Commvault datu aizsardzības un informācijas pārvaldības risinājumi nodrošina vidēja un lielā izmēra uzņēmumiem visā pasaulē ievērojami labāku veidu kā iegūt vērtību no saviem datiem.

EXTREME NETWORKS

Extreme Networks, Inc. nodrošina programmatūras tīklu risinājumus, kas palīdz IT departamentiem nodrošināt maksimālus biznesa rezultātus: ciešākus sakarus ar klientiem, partneriem un darbiniekiem.

Basic partneris

ORACLE

Uzņēmums Oracle, globālais mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējs, dod iespēju dažāda lieluma uzņēmumiem virzīties uz digitālo transformāciju. Oracle Cloud nodrošina vismodernākās software as a service, platform as a service, infrastructure as a service un data as a service programmatūras iespējas.

Vieslektori

BITFURY

Bitfury Group ir lielākā pilna servisa blokķēdes tehnoloģiju kompānija pasaulē, kas izstrādā un piegādā visprogresīvākos programmatūras un aparatūras risinājumus, kas nepieciešami uzņēmumiem, valdībām, organizācijām un privātpersonām lai droši pārvietotu aktīvus visā blokķēdes tīklā.

NCC GROUP

NCC grupa ir globāls eksperts kiberdrošības un riska mazināšanas jomā, kas strādā ar biznesa klientiem lai aizsargātu viņu zīmolu, vērtību un reputāciju pret arvien pieaugošo draudu pakāpi.