Šajā prezentācijā jūs uzzināsiet, kā Hitachi ienes IOT, AI un Analytics pilsētvidē, tirdzniecības un rūpniecības nozarēs, lai uzlabotu efektivitāti un uzlabotu dzīves kvalitāti. Kad iedzīvotāju skaits mainās, un drošības draudi attīstās, pieaug novatoriskas domāšanas nepieciešamība. Optiskie sensori rada milzīgu datu apjomu un tiek izmantoti kopā ar citiem datu avotiem, un tie var sniegt ieskatu jūsu uzņēmuma optimizācijā un procedūrās un drošības uzlabošanā. Piemēram, uzlabojot drošību lidostās un citās sabiedriskajās zonās mūsu pilsētās. Iedomājieties, ja jūs varētu prognozēt patoloģiskas uzvedības un novērst smagus incidentus.

IT pasaule pastāvīgi mainās, tiek izstrādāti jauni lietojumprogrammu veidi, rodas jauni infrastruktūras veidi. Tā rezultātā dati pieaug ne tikai daudzumā, bet arī dažādās variācijās. Organizācijām svarīgi ir nodrošināt pareizu stratēģiju, kā pārvaldīt un aizsargāt datus šādās sarežģītās vidēs.

Izmantojot ievainojamību tehnoloģijās, sociālā inženierija un fiziskais kompromiss ir arī galvenie veiksmīgā uzbrukuma elementi, un parasti tas ir pirmais solis. Šajā prezentācijā tiks apspriesta sarkano komandu koncepcija, izmantojot reālās pasaules scenārijus un darbību stāstus kas parāda, ko hakeri spēj darīt, lai sasniegtu savus mērķus. Bet ko organizācijas var darīt, lai aizsargātu sevi? Vai tas ir jautājums par “vai” vai “kad” pārkāpums notiks? Kāda ir pieeja, kas viņiem jāveic, lai būtu sagatavota, kad notiek šī neērta tikšanās ar uzbrucēju? Red Teaming novērtējumi var būtiski uzlabot Zilās komandas prasmes un gatavību, kā arī sniegt atbildes uz iepriekš minētajiem jautājumiem.

Lai samazinātu mantotās infrastruktūras sarežģītību ar sadrumstalotu projektēšanu un pārvaldību, tas acīmredzami ir iespējams ar pareiziem un rentabliem risinājumiem. Tas radīs pieejamu, elastīgu, viegli vadāmu un mērogojamu infrastruktūru, kas radīs jauninājumus. Labāk izmantojot esošos resursus, iekšējais IT arī kļūs daudz konkurētspējīgāks, vadot galvenokārt jaunus projektus, nevis pārvaldot mantoto infrastruktūru, salīdzinot ar publiskā mākoņa izmantošanu.

ExtremeAnalytics ir tīklā balstīts biznesa izlūkošanas risinājums, kas uztver un analizē kontekstuālo lietojumprogrammu datplūsmu, lai sniegtu saprātīgu izlūkdatu par lietojumprogrammām, lietotājiem, vietām un ierīcēm – nodrošinot IT ar kontekstu, lai pieņemtu ātrākus un efektīvākus lēmumus. Daudzas reizes, kad IT departamenti gatavojas radīt jaunus risinājumus, viņiem ir jāizvēlas starp dažādām platformām. Viņi domā, ka viņi zina pareizo atbildi un virzās uz priekšu, lai izveidotu risinājumu tikai, lai uzzinātu, ka viņi ir izveidojuši nepareizu grupu. Citā laikā uzņēmums var izmantot vienu ierīci, piemēram, Windows mašīnas, bet konkrēta grupa, piemēram, inženierzinātne, var darbināt galvenokārt Linux datorus. IT var būt drošs, ka pieņems pareizos lēmumus, tikai iegūstot pareizos datus un spēju viegli pārbaudīt.

Daudzas organizācijas uzskata, ka mākoņdatošana ir nākamais solis viņu IT vides attīstībā. Lai gan šāda pārveidošana nodrošina daudz priekšrocību, tomēr tā rada dažus jaunus izaicinājumus un draudus. Prezentācijā parādīsies daži svarīgi tehniskie, uzņēmējdarbības un juridiskie jautājumi saistībā ar migrāciju uz mākoņu.

  • Forums notiek RIGACOMM ietvaros un ieeja 11. oktobrī ar EXE Forum VIP ielūgumiem uz RIGA COMM ir bezmaksas
  • Biļetes uz RIGA COMM var nopirkt šeit